"2025-2027 жылдарға арналған Ащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 232 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 ақпандағы № 245 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Ащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 232 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ащы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 844 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 449 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 395 мың теңге;
2) шығындар – 43 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 780 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 780 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
13 ақпандағы № 245 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 232
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Ащы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Ащынского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 232
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13 февраля 2025 года № 245
Байганинского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Ащынского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 232 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ащынского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 844 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 449 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 395 тысяч тенге;
2) затраты – 43 624 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 3 780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3 780 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 780 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 13 февраля 2025
года № 245
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 232
Бюджет Ащынского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ