Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 235 "Ырғыз ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 ақпандағы № 12 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына сәйкес Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Иргизского района от 30 октября 2020 года № 235 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Иргизского района"
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 17 февраля 2025 года № 12
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 235 "Ырғыз ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қызбергенов
Ырғыз ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "17" ақпандағы
№ 12 қаулысына қосымша
Ырғыз ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қазандағы
№ 235 қаулысына қосымша
Ырғыз ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Тұрғын үйдің мекен-жайы
Айына бір шаршы метр мөлшері (теңге)
1

1. Внести в постановление акимата Иргизского района от 30 октября 2020 года № 235 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Иргизского района" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кызбергенов
Приложение к постановлению
акимата Иргизского района
№ 12 от "17" февраля 2025 года
Приложение к постановлению
акимата Иргизского района
№ 235 от "30" октября 2020 года
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Иргизского района
Адрес жилища
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1