Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 281 "2024-2026 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 ақпандағы № 308 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 281 2025-2027 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
2. 2025-2027 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 238 683,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 61820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2100,0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 174 763,0 мың теңге;
2) шығындар – 247 014,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге; оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге; оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 281 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 февраля 2025 года № 308
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 281 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кобдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 238683,0 тысяч тенге, в том числе :
налоговые поступления - 61820,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2100,0 тенге;
поступление трансфертов – 174763,0 тысяч тенге;
2) затраты – 247014,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе :
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе :
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета - 0 тенге; в том числе :
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;