Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 285 "2025-2027 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 ақпандағы № 309 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 285 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 49637,4 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 45026,4 мың теңге;
2) шығындар - 50663,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
4) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 285 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 февраля 2025 года № 309
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского Терисаккаснкого сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 285 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Терисакканского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 49437,4 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4611 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 45026,1 тысяч тенге;
2) затраты - 50663,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1026,1 мың теңге.
2. Көрсетілген 1 шешімдегі қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1026,1 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению
Кобдинского районного