Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 288 "2025-2027 жылдарға арналған Жарық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 319 шешімі
Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жарық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 288 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жарық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 38 391 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3 205 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 35 186 мың теңге;
2) шығындар - 40 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

Об внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 288 "Об утверждении бюджета Жарыкского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 28 апреля 2025 года № 319
Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Жарыкского сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 288, следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарыкского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 391 тысяч тенге:
налоговые поступления- 3 205 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов -35 186 тысяч тенге;
2) затраты - 40 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 500,0 теңге;
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының
2025 жылғы 28 сәуірдегі № 319
шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета -0 тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 500,0 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению
Кобдинского районного
маслихата от 28 апреля 2025
года № 319
Приложение 1 к решению
Кобдинского районного