Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 282 "2025-2027 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 мамырдағы № 337 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 282 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін"
1) кірістер – 182293,2 мың теңге:
салықтық түсімдер - 6 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 175360,2 мың теңге;
2) шығындар – 188340,4 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың.теңге.

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 282 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2025 года № 337
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 282 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Отекского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах"
1) доходы – 182293,2 тысяч тенге:
налоговые поступления - 6 933 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 175360,2 тысяч тенге;
2) затраты - 188340,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) не нефтяной дефицита ( профицит) бюджета – 0 тенге:
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.