Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 215 шешімі
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 247 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 417 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 70 372,8 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 26 353 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 75 463 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 579 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 784 мың теңге;";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 89 292 мың теңге;";
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2025 жылға арналған Жайсаң ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 17 968 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 77 396 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 644 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 752 мың теңге;";
25 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 78 484,4 мың теңге;";
28 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2025 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 37 952 мың теңге сомасында ескерілсін.";
33 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 700 195 мың теңге:
салықтық түсімдер – 102 889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 591 306 мың теңге;";

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 182 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 30 апреля 2025 года № 215
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 182 следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:";
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 247 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 650 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 417 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 70 372,8 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 26 353 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 75 463 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 579 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 784 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 89 292 тысяч тенге;";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 17 968 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 25 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 77 396 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 644 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 752 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 25 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 78 484,4 тысяч тенге;";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 37 952 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 33 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 700 195 тысяч тенге:
налоговые поступления – 102 889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 591 306 тысяч тенге;";

33 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 709 114,8 мың теңге;";
37 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2025 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 352 787 мың теңге сомасында ескерілсін.";
42 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 243 433 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 548 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 219 885 мың теңге;";
42 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 246 153,1 мың теңге;";
45 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"45. 2025 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 153 501 мың теңге сомасында ескерілсін.".

подпункт 2) пункта 33 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 709 114,8 тысяч тенге;";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 352 787 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 42 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 243 433 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 548 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 219 885 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 42 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 246 153,1 тысяч тенге;";
пункт 45 изложить в новой редакции:
"45. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 153 501 тысяч тенге.".