Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 мамырдағы № 226 шешімі
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 64 547 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 717 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 65 672,8 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 21 653 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 60 086 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 644 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 442 мың теңге;";
25 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 61 174,4 мың теңге;";
28 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2025 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 20 642 мың теңге сомасында ескерілсін.";
29 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 61 171 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 348 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 823 мың теңге;";
29 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 62 997,1 мың теңге;";
32 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. 2025 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 17 690 мың теңге сомасында ескерілсін.";
33 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 595 411 мың теңге:
салықтық түсімдер – 102 889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 486 522 мың теңге;";
33 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 604 330,8 мың теңге;";
37 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2025 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 248 003 мың теңге сомасында ескерілсін.";
46 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 90 456 мың теңге:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 182 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 21 мая 2025 года № 226
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 182 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 64 547 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 650 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 717 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 65 672,8 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 21 653 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 25 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 60 086 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 644 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 442 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 25 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 61 174,4 тысяч тенге;";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 20 642 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 29 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 61 171 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 348 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 823 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 29 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 62 997,1 тысяч тенге;";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 17 690 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 33 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 595 411 тысяч тенге:
налоговые поступления – 102 889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 486 522 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 33 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 604 330,8 тысяч тенге;";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 248 003 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 46 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 90 456 тысяч тенге:

салықтық түсімдер – 9 075 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 612 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 769 мың теңге;";
46 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 92 016,7 мың теңге;";
49 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"49. 2025 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 49 457 мың теңге сомасында ескерілсін.";
50 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 57 801 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 610 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 191 мың теңге;";
50 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 57 974,1 мың теңге;";
53 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"53. 2025 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 18 769 мың теңге сомасында ескерілсін.";

налоговые поступления – 9 075 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 612 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 769 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 46 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 92 016,7 тысяч тенге;";
пункт 49 изложить в новой редакции:
"49. Учесть в бюджете сельского округа Танирберген на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 49 457 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 50 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 57 801 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 610 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 191 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 50 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 57 974,1 тысяч тенге;";
пункт 53 изложить в новой редакции:
"53. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 18 769 тысяч тенге.";