Мұғалжар аудандық маслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 330 "2025-2027 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы"шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 ақпандағы № 356 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 330 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 172 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 772 мың теңге;
2) шығындар – 57 681,0 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4509, 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –4509,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4509,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
1. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермағамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
21 ақпандағы № 356 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 330 "Об утверждении бюджета Кайындинского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 21 февраля 2025 года № 356
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кайындинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 330 следуюшие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 172 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 397 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 772 тысяч тенге;
2) затраты – 57 681 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -4509,0тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)бюджета–4509,0 тыс тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4509,0 тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
1. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
К. Ермагамбетов
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 21 февраля 2025
года № 356
Приложение к решению
Мугалжарского районного