Хромтау ауданы әкімдігінің "Хромтау ауданы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" 2023 жылғы 18 мамырдағы № 133 қаулысының күші жойылды деп тану
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 20 наурыздағы № 108 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 133 "Хромтау ауданы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Хромтау ауданы әкімі аппараты басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Тлеумуратов

О признании утратившим силу постановление акимата Хромтауского района от 18 мая 2023 года № 133 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Хромтауского района"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 20 марта 2025 года № 108
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Хромтауского района от 18 мая 2023 года № 133 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Хромтауского района";
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Хромтауского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Тлеумуратов