Еңбекшіқазақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 ақпандағы № VIII-38-173 шешімі
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Еңбекшіқазақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Енбекшиказахскому району
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 18 февраля 2025 года № VIII-38-173
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, маслихат Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Енбекшиказахскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы "18" ақпандағы № VIII-38-173 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Есептік нормалар, м3/жыл
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "18" февраля 2025 года № VIII-38-173
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Енбекшиказахскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Расчетные нормы м3/год
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель