Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 қаңтардағы № VIII-36-163 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 42-196 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 6 қаңтардағы № VIII-36-163 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 170 361 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 170 329 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 195 987 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 25 626 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 25 626 мың теңге.
4. 2025-2027 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 150 612 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 150 588 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферт тер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 24 мың теңге;
2) шығындар 171 121 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 509 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 509 мың теңге.
5. 2025-2027 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 6 января 2025 года № VIII-36-163 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2025-2027 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20 марта 2025 года № 42-196
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2025-2027 годы" № VIII-36-163 пункты 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 170 361 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 170 329 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 32 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 195 987 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 25 626 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 25 626 тысяча тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2025-2027 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 150 612 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 150 588 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 24 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 24 тысячи тенге;
2) затраты 171 121 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 509 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 509 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 18 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 320 мың теңге.
11. 2025-2027 жылдарға арналған Қаратұрық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 104 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 104 767 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 116 427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 628 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 628 мың теңге.
12. 2025-2027 жылдарға арналған Қаракемер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 169 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 169 272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 32 мың теңге;
2) шығындар 204 104 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 34 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 34 800 мың теңге.
13. 2025-2027 жылдарға арналған Қаражота ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 93 869 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 43 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49 960 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 135 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 320 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 320 тысяча тенге.
11. Утвердить бюджет Каратурукского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 104 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 104 767 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 32 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысяч тенге;
2) затраты 116 427 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 628 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 628 тысячи тенге.
12. Утвердить бюджет Каракемерского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 169 304 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 169 272 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 32 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 32 тысячи тенге;
2) затраты 204 104 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 34 800 мың тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 34 800 мың тенге.
13. Утвердить бюджет Каражотинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 93 869 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 43 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 49 960 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 135 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

2. Көрсетілген шешімнің 1, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 67, 70, 73, 76 -қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Приложения 1, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0