Қарасай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды түзу және жинақтау нормалары мен қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көму бойынша тұрғындар үшін арналған тарифтерді бекіту туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 мамырдағы № 35-10 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365 - бабының 3-тармағының 2), 3) тармақшаларына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Карасайскому району
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 15 мая 2025 года № 35-10
В соответствии с подпунктами 2), 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Карасайского района РЕШИЛ:

1. Алматы облысы Қарасай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды түзу және жинақтау нормалары мен тұрғындар үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің №1, 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихат төрағасы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы "15" мамыр № 35- 10 шешіміне №1 қосымша
Алматы облысы Қарасай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды түзу және жинақтау нормалары
Объектінің атауы
Есеп бірлігі
Есеп айырысу
нормалар
жинақтау, м3 / жыл
1
2
3
4
1.
Абаттандырылған үй иелері
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Карасайскому району Алматинской области, согласно приложению №1, № 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Карасайского района Б. Айнабеков
Приложение №1
к решению маслихата Карасайского района
от 15 мая 2025 года № 35-10
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Карасайскому району Алматинской области
Наименование объекта
Расчетная единица
Расчетные
нормы
накопления, м3/год
1
2
3
4
1.
Домовладения благоустроенные
1 житель

1,28
Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы "15" мамыр № 35-10 шешіміне №2 қосымша
Алматы облысы Қарасай ауданы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тұрғындар үшін тарифтер
Атауы
Өлшем бірлігі
Құны (қосылған құн салығынсыз, теңге)
Абаттандырылған үй иелері
на одного человека в месяц
545,37
Абаттандырылмаған үй иелері
586,64
Жылдық бірлік тарифі (көлемі)

1,28
Приложение №2
к решению маслихата Карасайского района
от 15 мая 2025 года №35-10
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Карасайскому району Алматинской области
Наименование
Расчетная
единица
Стоимость(без налога на добавленную стоимость, тенге)
Домовладения благоустроенные
на одного человека в месяц
545,37
Домовладения неблагоустроенные
586,64
Годовой тариф на единицу (объем)