Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "Кеген ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" №29-127 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 32-146 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 29-127 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206401 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 143 537 мың теңге ;
салықтық түсімдер 2 410 429 мың теңге
салықтық емес түсімдер 60 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 40 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 632 990 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 11 156 428 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 132 947 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 228 056 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 95 109 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 132 947 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 29-127 "О бюджете Кегенского района на 2025-2027 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 20 марта 2025 года № 32-146
Кегенский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 29-127 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 206401) "О бюджете Кегенского района на 2025-2027 годы"
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы соответственно согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 11 143 537 тысяч тенге ;
налоговые поступления 2 410 429 тысяч тенге
неналоговые поступления 60 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 40 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 632 990 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 11 156 428 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 132 947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 228 056 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 95 109 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета ( - ) 132 947 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 132 947 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 228 056 мың теңге;
қарыздарды өтеу 95 109 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 891 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы А. Нұғман

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 132 947 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 228 056 тысяч тенге;
погашение займов 95 109 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 12 891 тыс. тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кегенского районного маслихата А. Нугман