"ПетроҚазақстан Ойл Продактс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 1 сәуірдегі № 1545 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ПетроҚазақстан Ойл Продактс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы аумағында орналасқан Бадам су қоймасының жер үсті суларынан баламалы сумен жабдықтау көзімен қамтамасыз ету үшін алаңы 20,1 га жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2030 жылдың 13 наурызына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін:

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "ПетроКазахстан Ойл Продактс"
Постановление акимата города Шымкент от 1 апреля 2025 года № 1545
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 13 марта 2030 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "ПетроКазахстан Ойл Продактс" на земельные участки, расположенные по адресу город Шымкент, на территории Енбекшинского района, площадью 20,1 га для обеспечения альтернативным источником водоснабжения из поверхностных вод Бадамского водохранилища.

"ПетроҚазақстан Ойл Продактс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2025-2026 жылдарға арналған сервитут құны 1 382 880 (бір миллион үш жүз сексен екі мың сегіз жүз сексен) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
2. "Шымкент қаласының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.

Товарищество с ограниченной ответственностью "ПетроКазахстан Ойл Продактс" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 1 382 880 (один миллион триста восемьдесят три тысяч восемьсот восемьдесят) тенге за 2025-2026 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
3. Государственному учреждению "Управление земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
"___"________ жылғы
№____ қаулысының
1-қосымшасына сәйкес
"ПетроҚазақстан Ойл Продактс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Еңбекші ауданы аумағында қоғамдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с №
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
Сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде
ауылшаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Елді мекен жерлері, гектар
1.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Асылова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.
Приложение 1 к постановлению
акимата города Шымкент №___
от "____" ___________ года
Перечень земельных участков, на которые устанавливается сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "ПетроКазахстан Ойл Продактс"
р/с №
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления сервитута, гектар
В том числе
сельхоз угодий, пастбища, гектар
земли населенных пунктов, гектар
1.