300,0
34
Қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы
2 300,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 800,0
1
Мемлекеттік баж
1 800,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
1 800,0
2
Салықтық емес түсiмдер
17 542,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
10 874,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
10 800,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
10 800,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
74,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
26,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
48,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
246,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
246,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
246,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
929,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін, Жәбірленушілерге өтемақы қорына, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына және Арнаулы мемлекеттік қорға түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
929,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
929,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
5 493,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
5 493,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
5 493,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4 165,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
929,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
929,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер

300,0
34
Плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности
2 300,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 800,0
1
Государственная пошлина
1 800,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
1 800,0
2
Неналоговые поступления
17 542,0
01
Доходы от государственной собственности
10 874,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
10 800,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
10 800,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
74,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
26,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
48,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
246,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
246,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
246,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
929,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, в Фонд компенсации потерпевшим, Фонд поддержки инфраструктуры образования и Специальный государственный фонд
929,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
929,0
06
Прочие неналоговые поступления
5 493,0
1
Прочие неналоговые поступления
5 493,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
5 493,0
3
Поступления от продажи основного капитала
4 165,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
929,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
929,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

36 018,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 968,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 050,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
100 576,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
100 576,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 407,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
37 407,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
63 169,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 169,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 164,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 164,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 164,0
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 164,0
12
Көлiк және коммуникация
437 838,0
1
Автомобиль көлiгi
431 438,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
431 438,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 400,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
409 038,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
6 400,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 400,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
6 400,0
13
Басқалар
341 579,0
9
Басқалар
341 579,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 218,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
33 218,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
308 361,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

36 018,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
34 968,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 050,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
100 576,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
100 576,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 407,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
37 407,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
63 169,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
62 169,0
017
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 164,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 164,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 164,0
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
4 164,0
12
Транспорт и коммуникации
437 838,0
1
Автомобильный транспорт
431 438,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
431 438,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22 400,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
409 038,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
6 400,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 400,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
6 400,0
13
Прочие
341 579,0
9
Прочие
341 579,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 218,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
33 218,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
308 361,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"