Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-425/VIII "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 24-477/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-425/VIII "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 сәуірдегі №24-463/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсанындағы №21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 46 068,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 131,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 937,0 мың теңге;
2)шығындар – 47 810,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1 742,3 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 742,3 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 21-425/VIIІ "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 29 апреля 2025 года № 24-477/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 21-425/VIIІ "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
преамбулу утвержденную указанным решением изложить в новой редакции:
"В соответствии статьям 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункту 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решению Урджарского районного маслихата от 23 апреля 2025 года №24-463/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 21-401/VIII "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 068,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 131,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге
поступления трансфертов – 42 937,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 810,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге,в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 742,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 742,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;