Абай облысы Жаңасемей ауданы Қараөлең ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/108-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1) тармағының 1-тармақшасына, Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №14/97-VIII Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қараөлең ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 449,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 903,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 103,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 52 443,0 мың теңге;
2) шығындар – 70 407,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 958,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 958,3мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
пайдаланылған бюджет қалдықтары – 7 958,3мың теңге;

О бюджете Караоленского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/108-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата района Жаңасемей от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2025-2027 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караоленского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 62 449,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9903,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 103,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 443,0 тысяч тенге;
2) затраты – 70 407,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7958,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7958,3 тысяч тенге"
поступление займов – 0,0 тысяч тенге.
погашение займов – 0,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 7958,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 10.04.2025 № 16/156-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен 2025 жылға берілетін трансферттер көлемі 46711,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 10 қаңтардағы
№ 14/108-VIII шешiміне
1-қосымша
Қараөлең ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 10.04.2025 № 16/156-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть объем трансфертов, передаваемой из районного бюджета, на 2025 год в сумме 46711,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей
№ 14/108-VIII
от 10 января 2025 года
Бюджет Караоленского сельского округа на 2025 год