Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/113-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 15/139-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/113-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Абай облысы Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 902,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 558,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 348,0 мың теңге;
2)шығындар – 51 362,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Жанасемей области Абай от 30 декабря 2024 года № 14/113-VIII "О бюджете поселка Шульбинск района Жанасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 25 февраля 2025 года № 15/139-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете поселка Шульбинск района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 14/113-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шульбинск района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 906,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 558,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 348,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 362,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -35 456,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –35 456,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 456,0 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 24 ақпан

5) дефицит (профицит) бюджета – -35 456,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 456,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –35 456,0 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей