"2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 14 ақпандағы № 26-2 шешімі
Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 82 980 895 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 405 640 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 600 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 12 531 580 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 443 675 мың теңге;
2) шығындар – 73 634 895 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 9 346 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 9 346 000 мың мың теңге":
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 25-3 "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14 февраля 2025 года № 26-2
Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата "О городском бюджете на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 25-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 82 980 895 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 35 405 640 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 600 000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 531 580 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 443 675 тысяч тенге;
2) затраты – 73 634 895 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 9 346 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 9 346 000 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;