Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 166 "2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 188 шешімі
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 166 "2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 794 222 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 126 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46 670 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 74 950 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 546 363 мың теңге;
2) шығындар – 17 703 180 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 5 045 296 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 5 045 296 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 166 "О городском бюджете на 2025 – 2027 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 19 марта 2025 года № 188
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 166 "О городском бюджете на 2025 – 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 794 222 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 126 239 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 670 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 74 950 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 546 363 тысяч тенге;
2) затраты – 17 703 180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5 045 296 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 045 296 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;

356 038
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 076
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
189 319
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
592 822
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
150 045
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150 045
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 480
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
565
094
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 224 902
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 511 032
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 519 940
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 416 750
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
103 190
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
990 592
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 079
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
33 086
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19 664
083
Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру
200 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
628 763
2
Коммуналдық шаруашылық
3 340 906
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 340 906
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
648 000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

356 038
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 076
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
189 319
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
592 822
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
150 045
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150 045
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
147 480
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
565
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 224 902
1
Жилищное хозяйство
3 511 032
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 519 940
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 416 750
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
103 190
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
990 592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
109 079
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
33 086
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19 664
083
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов
200 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
628 763
2
Коммунальное хозяйство
3 340 906
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 340 906
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
648 000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения