Жаңаарқа ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың 2025 жылға арналған ең аз мөлшерін бекіту туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 наурыздағы № 25/157 шешімі
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3 бабының 1 тармағына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа ауданы бойнша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың 2025 жылға арналған ең аз мөлшері- тұрғын үйдің 1 м2 алаңына 44,06 тенге көлемінде бекітілсін:
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат төрағасы Ю.Бекқожин

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жанааркинскому району на 2025 год
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 13 марта 2025 года № 25/157
В соответствии с пунктом 1, статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", а также Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жанааркинскому району на 2025 год в размере 44,06 тенге за 1 м2 полезной площади.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанааркинского районного маслихата Ю.Беккожин