"Қазақстан Республикасын газдандырудың 2023 – 2030 жылдарға арналған бас схемасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі №350 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 182-Н/Қ бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасын газдандырудың 2023 – 2030 жылдарға арналған бас схемасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі №350 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасын газдандырудың 2023-2030 жылдарға арналған бас схемасында:
7-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ өнеркәсібі департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты қабылдаған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Е. Ақкенженов
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2025 жылғы 29 сәуірдегі
№ 182-Н/Қ бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2023 жылғы 29 қыркүйектегі
№350 бұйрығына
бекітілген
Қазақстан Республикасын газдандырудың 2035 жылға дейінгі бас схемасы

О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 29 сентября 2023 года № 350 "Об утверждении Генеральной схемы газификации Республики Казахстан на 2023 - 2030 годы"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 29 апреля 2025 года № 182-Н/Қ
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 29 сентября 2023 года № 350 "Об утверждении Генеральной схемы газификации Республики Казахстан на 2023 - 2030 годы" следующее изменение:
в Генеральной схеме газификации Республики Казахстан на 2023 - 2030 годы, утвержденный указанным приказом:
приложение 7 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту газовой промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня принятия настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Министр энергетики
Республики Казахстан
Е. Аккенженов
Приложение
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 29 апреля 2025 года № 182-Н/Қ
Утверждена
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 29 сентября 2023 года № 350
Генеральная схема газификации Республики Казахстан до 2035 года