Теміртау қаласы әкімінің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2025 жылғы 6 наурыздағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар Министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Теміртау қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2025 жылғы 5 наурыздағы №21-08/24/290-И хаты негізінде, Теміртау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қаласы әкімінің 2023 жылғы 20 наурыздағы №3 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын;
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ғ.Әшімов

О признании утратившим силу решения акима города Темиртау
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 6 марта 2025 года № 1
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании письма государственного учреждения "Управление по чрезвычайным ситуациям города Темиртау Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" от 5 марта 2025 года №21-08/24/290-И, аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Темиртау от 20 марта 2023 года №3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба";
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Г. Ашимов