Шахтинск қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 19/01 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 12.05.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға келесі мөлшерде сараланатын тариф белгіленсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 80 (сексен) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде - 150 (жүз елу) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2025 жылдың 12 мамырынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Шахтинск қалалық
мәслихаты

Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 24 апреля 2025 года № 19/01
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 12.05.2025.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Шахтинска в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи - 80 (восемьдесят) тенге;
2) при наличной оплате за проезд - 150 (сто пятьдесят) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шахтинска.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 12 мая 2025 года.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Шахтинский городской
маслихат