Қалаішілік қатынастар бойынша жолаушылар және багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 20 наурыздағы № 17/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданының Абай қаласында қалаішілік қатынасы бойынша жолаушылар және багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға тариф 80 теңге бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ":
Абай аудандық мәслихаты

Об утверждении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по внутригородским сообщениям
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 20 марта 2025 года № 17/01
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по внутригородским сообщениям города Абай Абайского района 80 тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Абайский районный маслихат