Доскей ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 04 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Доскей ауылдық округінің әкімінің 2025 жылғы 26 ақпандағы № 3-ш шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, Доскей ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Доскей ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі №04 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 6320 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Доскей ауылдық округінің әкімі Р. Исаинов

О признании утратившим силу решение акима Доскейского сельского округа от 23 апреля 2021 года № 04 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Доскейского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 26 февраля 2025 года № 3-р
В соответсвии с законом Республики Казахстан "О правовых актах", аким Доскейского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Доскейского сельского округа от 23 апреля 2021 года №04 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в реестре нормативно правовых актов № 6320).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Доскейского сельского округа Р. Исаинов