Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/272 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 32/320 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/272 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Пионер ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 9, 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 544 107 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 084 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 230 мың теңге;
трансферттер түсімі – 523 793 мың теңге;
2) шығындар - 545 425 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 318 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 318 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 318 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Сұңқар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 21, 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 254 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 081 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 40 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 133 мың теңге;
2) шығындар – 43 754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 500 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 29/272 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2025-2027 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 4 апреля 2025 года № 32/320
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 29/272 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пионерского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 544 107 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 084 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 230 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 523 793 тысяч тенге;
2) затраты – 545 425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 318 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 318 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 318 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Сункар на 2025-2027 годы согласно приложениям 21, 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 254 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 081 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 40 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 133 тысяч тенге;
2) затраты – 43 754 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 500 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции: