Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 19/168 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 сәуірдегі № 22/199 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шет аудандық мәслихатының "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №19/168 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 590067 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53289 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 536643 мың теңге;
2) шығындар – 643420 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53353 мың теңге.";
2 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 858777 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 520 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 778461 мың теңге;
2) шығындар – 888489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29712 мың теңге.";
3 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 19/168 "Об утверждении бюджетов на 2025-2027 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 2 апреля 2025 года № 22/199
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "Об утверждении бюджетов на 2025-2027 годы сельских округов и поселков Шетского района" от 24 декабря 2024 года №19/168 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 590067 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53289 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 536643 тысяч тенге;
2) затраты – 643420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 53353 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 858777 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78996 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 520 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 778461 тысяч тенге;
2) затраты – 888489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29712 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 в том числе на 2025 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4743 мың теңге.".
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3944 тысяч тенге.".
приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению.