"Қызылорда қаласының көшелерін атау және қайта атау туралы" Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № 745 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 223 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2025 жылғы 19 ақпандағы № 37 бірлескен қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 ақпандағы № 149 шешімі
Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда қаласының көшелерін атау және қайта атау туралы" Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № 745 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 223 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4801 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихаты шешімінің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 4 қыркүйектегі қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі ___________ Н. Нәлібаев
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы ____________ М. Тлеумбетов

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 24 октября 2014 года № 745 и решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2014 года № 223 "О наименовании и переименовании улиц города Кызылорды"
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 19 февраля 2025 года № 37 и решение Кызылординского областного маслихата от 19 февраля 2025 года № 149
Акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 24 октября 2014 года № 745 и решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2014 года № 223 "О наименовании и переименовании улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4801) следующее изменение:
Преамбулу указанного совместного постановления акимата Кызылординской области и решения Кызылординского областного маслихата изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев ___________
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов ____________