Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 21 қаңтардағы № 13 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18, 69 баптарына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласынан талшықты-оптикалық байланыс желілері мен телефон кәріздерін төсеу және оларға қызмет көрсету үшін жалпы көлемі 0,2041 гектар, жер учаскесін "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жер пайдаланушылардан алып қоймай 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 21 января 2025 года № 13
В соответствии со статьями 18, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Казахтелеком" сроком на 5 (пять) лет без изъятия у землепользователей земельного участка общей площадью 0,2041 гектара для прокладки и обслуживания волоконно-оптических линий связи и телефонной канализации города Жанаозен согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Жаңаөзен қалалық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Таңатбеков) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Б. Шалабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж. Қайнарбаев
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің
2025 жылғы "21" қаңтардағы
№13 қаулысына қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Жер учаскелері берілетін жердегі жер пайдаланушылардың атаулары мен жер санаттары
Қауымдық сервитут белгілеу көлемі, га
1
Жаңаөзен қаласы, "Шаңырақ" шағын ауданы, Губкина көшесі, №26 құрылыс

2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" (Н. Танатбеков) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Шалабаеву Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Ж. Кайнарбаев
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен
от "21" января 2025 года №13
Перчень земельных участков устанавливаемых публичный сервитут
Наименование и категория земель землепользователей по месту предоставления земельных участков
Объем установления публичного сервитута, га
1
Город Жанаозен, микрорайон" Шанырак", улица Губкина, строение №26