Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/190 "2025 - 2027 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 27/210 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №25/190 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 688 980,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 119,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 685 861,1 мың теңге;
2) шығындар – 690 021,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 040,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 040,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 25/190 "О бюджете Самского сельского округа на 2025 – 2027 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 17 марта 2025 года № 27/210
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 30 декабря 2024 года №25/190 "О бюджете Самского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет Самского сельского округа на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 688 980,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 119,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 685 861,1 тысяча тенге;
2) затраты – 690 021,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 040,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 040,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 040,9 мың теңге.
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2025 жылғы 17 наурыздағы
№27/210 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№25/190 шешіміне қосымша
2025 жылға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1 040,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение к решению
Бейнеуского районного маслихата
от 17 марта 2025 года №27/210
Приложение 1 к решению
Бейнеуского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года №25/190
Бюджет Самского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование