Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Сенек ауылыны әкімінің 2025 жылғы 18 ақпандағы № 09 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19, 69 баптарына cәйкес, Сенек ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сенек ауылы жерінен жалпы көлемі 0,1330 гектар жер учаскесін "QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамына орташа қысымдағы газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін жер пайдаланушылардан алып қоймай 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Сенек Каракиянского района Мангистауской области от 18 февраля 2025 года № 09
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, аким села Сенек РЕШИЛ:
1. Акционерному обществу "QAZAQGAZ AIMAQ" публичный сервитут сроком на 10 (десять) лет, без изъятия участков у земепользователей земельных участков общей площадью 0,1330 гектар на территории земли в селе Сенек для размещение и использование газопровода среднего давления согласно приложению к настоящему решению.

2. "Сенек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануға жіберуді;
2) осы шешімнің оны ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қарақия ауданы әкімдігінің интернет – ресурстарына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
А.Ерболов
Сенек ауылы әкімінің
18 ақпандағы 2025 жылғы
№09 шешіміне қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Жер учаскелері берілетін жердегі жер пайдаланушылардың атаулары мен жер санаттары
Қауымдық сервитут белгілеу көлемі, га
1
Сенек ауылының жері

2. Государственное учреждение "Аппарат акима села Сенек" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Каракиянского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
А.Ерболов
Приложение к решению
акима села Сенек от
18 февраля 2025 года №09
Перечень земельных участков, подлежащих публичного сервитуту
Наименования землепользователей и категории земель в земле, где будут предоставлены земельные участки.
Обем разметки публичного сервитута, га
1
Земля села Сенек