Түпқараған ауданы әкімінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 1 "Түпқараған ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы техногенді сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімнің күшін жою туралы" шешімінің күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 2025 жылғы 14 ақпандағы № 2 шешімі
2024 жылғы 25 желтоқсандағы Ақтау қаласы әуежайының ауданында "Эмбрайр190" (AHY8243 Баку-Грозный) ұшағының апатты құлауын зерттеу мақсатында "Түпқараған ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының" жұмысының жалғасуына орай, Түпқараған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған ауданы әкімінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы №1 "Түпқараған ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы техногенді сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күшін жою туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Күмісқалиев

О признании утратившим силу решения акима Тупкараганского района от 24 января 2025 года № 1 "О признании утратившим силу решения акима Тупкараганского от 31 декабря 2024 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Тупкараганского района Мангистауской области от 14 февраля 2025 года № 2
В связи с продлением работы "Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Тупкараганского района" в целях расследования аварийного падения самолета "Эмбрайр190" (AHY8243 Баку-Грозный) в районе аэропорта города Актау 25 декабря 2024 года, аким Тупкараганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Тупкараганского района от 24 января 2025 года №1 "О признании утратившим силу решения акима Тупкараганского от 31 декабря 2024 года №5 "Об объявлении чрезвыйчайной ситуации техногенного характера местного масштаба".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Кумискалиев