Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 7 сәуірдегі № 526 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2025 жылғы 27 ақпандағы № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2025 жылғы 7 сәуірдегі
№ 526 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1. Қобыланды батыр даңғылының кварталішілік су бұру желілері объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,1480 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,1480 км;
2. Абай даңғылы - Жамбыл көшесі шекараларында Сибирская көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,6880 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,688 км;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 7 апреля 2025 года № 526
В соответствии с подпунктом 5-1 статьи 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 27 февраля 2025 года № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 7 апреля 2025 года
№ 526
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,1480 гектар, по объекту: Внутриквартальные сети водоотведения проспект Кобыланды Батыра, протяженность 0,1480 км;
2. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,6880 гектар, по объекту: Водопровод по улице Сибирская в границах проспекта Абая - улицы Джамбула, протяженность 0,688 км;

3. Қайырбеков көшесі - "Психохрониктер" ауруханасы шекараларында Свобода көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,5230 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,5230 км;
4. Уральская, 4 тұйық көшесіне дейін Уральская көшесі 2, 4, 6 бастап (кварталішілік қоса алғанда) Уральская көшесінің шекараларында сумен жабдықтау желілері объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,2245 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,2245 км;
5. Дулатов-Пушкин көшелерінің қиылысынан Пушкин көшесі 100/1 дейін сумен жабдықтаудың кварталішілік желілері объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,2869 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,2869 км;
6. Амангелді көшесі – Тәуелсіздік көшесі шекараларында Летунов көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4020 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,4020 км;
7. Амангелді - Победа көшелерінен бастап шекараларында 1 Май көшесі бойындағы, 1 Май - Қозыбаев көшелерінен бастап Победа көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,8350 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,835 км;
8. Қобыланды батыр – 40 лет Октября көшелерінің шекараларында Матросов көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 1,1038 гектар жер учаскесі, ұзындығы 1,1 км;
9. 6 тұрғын үйдің ауданындағы Волынов көшесі – Кочубей көшесі шекараларында Мирошниченко көшесі бойындағы сумен жабдықтау желілері объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,1791 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,1791 км;
10. Уәлиханов – Бородин көшелерінің шекараларында Шаяхметов көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,8764 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,8869 км;
11. Бородин көшесі, 221 мекенжайындағы Б. Момышұлы атын. № 5 мектеп – гимназиясының өздігінен ағатын канализациясы объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,3192 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,3192 км;
12. Досжанов көшесі, 137 тұрғын үйінің кварталішілік өздігінен ағатын канализациясы объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,1768 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,1765 км;
13. Қайырбеков көшесі 373-375 бастап Киевская көшесі, 18 дейін аулаішілік сумен жабдықтау желілері объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,0665 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,0615 км;

3. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,5230 гектар, по объекту: Водопровод по улице Свободы в границах улицы Каирбекова - больницы "Психохроников", протяженность 0,5230 км;
4. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,2245 гектар, по объекту: Сети водоснабжения в границах улицы Уральская до переулка Уральский, 4 от улицы Уральской, 2, 4, 6 (внутриквартальные включительно), протяженность 0,2245 км;
5. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,2869 гектар, по объекту: Внутриквартальные сети водоснабжения от пересечения улиц Дулатова-Пушкина до улицы Пушкина 100/1, протяженность 0,2869 км;
6. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4020 гектар, по объекту: Водопровод по улице Летунова в границах улицы Амангельды – улицы Тәуелсіздік, протяженность 0,4020 км;
7. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,8350 гектар, по объекту: Водопровод по улице 1 Мая в границах от улиц Амангельды - Победы, по улице Победы от улицы 1 Мая - Козыбаева, протяженность 0,835 км";
8. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 1,1038 гектар, по объекту: Водопровод по улице Матросова в границах улиц Кобыланды Батыра - 40 лет Октября, протяженность 1,1 км;
9. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,1791 гектар, по объекту: Сети водоснабжения по улице Мирошниченко в границах улицы Волынова - улицы Кочубея в районе жилого дома 6, протяженность 0,1791 км;
10. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,8764 гектар, по объекту: Водопровод по улице Шаяхметова в границах улиц Валиханова-Бородина, протяженность 0,8869 км;
11. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,3192 гектар, по объекту: Самотечная канализация школы – гимназии № 5 им.Б.Момышулы по адресу улица Бородина 221, протяженность 0,3192 км;
12. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,1768 гектар, по объекту: Внутриквартальная самотечная канализация жилого дома улицы Дощанова 137, протяженность 0,1765 км.
13. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0665 гектар, по объекту: Внутридворовые сети водоснабжения от улицы Каирбекова 373-375 до улицы Киевская, 18, протяженность 0,0615 км.

14. Курганская-Матросов көшелерінің шекараларында Л. Чайкина көшесі бойындағы су құбырын реконструкциялау объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 1,1200 гектар жер учаскесі, ұзындығы 1,118 км;
15. Ленинградская-В. Интернационалистов көшелерінің шекараларында Садовая көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4482 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,457 км;
16. Маяковский-Волынов-Гашек-Чкалов шекараларында сумен жабдықтаудың кварталішілік желілері объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 3,7711 гектар жер учаскесі, ұзындығы 3,7711 км;
17. Быковский-Чкалов көшелерінің шекараларында Гашек көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,2683 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,271 км;
18. Карбышев, 45 бастап аулалармен В. Интернационалистов дейін өздігінен ағатын коллектор объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,6303 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,6303 км;
19. Әл-Фараби даңғылы, 45 мекенжайындағы өздігінен ағатын канализация объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,2045 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,206 км;
20. Баймағамбетов-Западная көшелерінен бастап Ленинградская көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 1,1617 гектар жер учаскесі, ұзындығы 1,1617 км;
21. Хакімжанова көшесі - Комаров көшесі шекараларында Садовая көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4070 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,4070 км;
22. Баймағамбетов көшесі - Летунов көшесі шекараларында Тәуелсіздік көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,6000 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,6000 км;
23. Чехов көшесі - Алтынсарин көшесі шекараларында Рабочая көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,6000 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0, 9040 км;
24. Карбышев көшесі - Арыстанбеков көшесі шекараларында Волынов көшесі бойындағы Д-400 мм. су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,5250 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,5250 км;
25. Соколовская көшесі – Абай даңғылы шекараларында Л. Беда көшесі бойындағы өздігінен ағатын канализациялық коллектор объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,5250 гектар жер учаскесі, ұзындығы 1,4870 км;

14. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 1,1200 гектар, по объекту: Реконструкция водопровода по улице Л.Чайкиной в границах улиц Курганская-Матросова, протяженность 1,118 км.
15. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4482 гектар, по объекту: Водопровод по улице Садовая в границах улиц Ленинградская-В.Интернационалистов, протяженность 0,457 км.
16. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 3,7711 гектар, по объекту: Внутриквартальные сети водоснабжения в границах Маяковского-Волынова-Гашека-Чкалова, протяженность 3,7711 км.
17. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,2683 гектар, по объекту: Водопровод по улице Гашека в границах улиц Быковского-Чкалова, протяженность 0,271 км.
18. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,6303 гектар, по объекту: Самотечный коллектор от Карбышева 45 по дворам до В.Интернационалистов, протяженность 0,6303 км.
19. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,2045 гектар, по объекту: Самотечная канализация по адресу проспект Аль-Фараби 45, протяженность 0,206 км.
20. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 1,1617 гектар, по объекту: Водопровод по улице Ленинградская от улиц Баймагамбетова-Западная, протяженность 1,1617 км.
21. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4070 гектар, по объекту: водопровод по улице Садовая в границах улицы Хакимжановой - улицы Комарова, протяженность 0,4070 км.
22. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,6000 гектар, по объекту: водопровод по улице Тәуелсіздік в границах улицы Баймагамбетова-улицы Летунова, протяженность 0,6000 км.
23. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,6000 гектар, по объекту: водопровод по улице Рабочая в границах улицы Чехова-улицы Алтынсарина, протяженность 0,9040 км.
24. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,5250 гектар, по объекту: водопровод Д-400 мм. По улице Волынова в границах улицы Карбышева-улицы Арыстанбекова, протяженность 0,5250 км.
25. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,5250 гектар, по объекту: самотечный канализационный коллектор по улице Л.Беды в границах улицы Соколовская-проспекта Абая, протяженность 1,4870 км.

26. Қайырбеков көшесі, 351 дейін Қобыланды батыр даңғылы, 24 бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4794 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,4794 км;
27. Сьянов көшесі - Абай даңғылы (Гоголь, 62) шекараларында Гоголь көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4440 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,4440 км;
28. Гоголь көшесі – Әл-Фараби даңғылы шекараларында 5 Апрель көшесі бойындағы су құбыры объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4270 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,4270 км;
29. Узкоколейная, 35-тен - Поповичке дейін - гараж қоғамының артында-Курганская-Л. Чайкинадан (бұрынғы Спирт зауыты) бастап Узкоколейная көшесі бойындағы өздігінен ағатын канализациялық коллектор объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 1,4350 гектар жер учаскесі, ұзындығы 1,4350 км;
30. Амангелді көшесі, 50 бойындағы № 15 балабақшаның өздігінен ағатын канализациясы объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,2630 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,2630 км;
31. "Қостанай қаласындағы Рабочая көшесі, 166 – Шипин көшесі шекараларында каналішілік су бұру желілерін реконструкциялау" объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4110 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,425 м;
32. "Қостанай қаласындағы Генерал Арыстанбеков көшесі (Березка дүкені) – 7 шағын ауданы, 21 үй шекараларында каналішілік сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау" объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4639 гектар жер учаскесі, ұзындығы 0,470 м;
33. "Қостанай қаласындағы Назарбаев даңғылы, 166 – Шипин көшесі шекараларында Бородин көшесі бойындағы өздігінен ағатын коллекторды реконструкциялау" объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,4240 гектар жер учаскесі, ұзындығы 426 м;
34. "Урицкий көшесі-Пушкин көшесі-Майлин көшесі-Тәуелсіздік көшесі шекараларында кварталішілік су бұру желілерін реконструкциялау" объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,5863 гектар жер учаскесі;
35. "Қостанай қаласындағы Баймағамбетов көшесі – Летунов көшесі шекараларында Тәуелсіздік көшесі бойындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау" объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,6035 гектар жер учаскесі, ұзындығы 603 м;
36. "Қостанай қаласындағы Темірбаев көшесі – Майлин көшесі шекараларында Гоголь көшесі бойындағы өздігінен ағатын канализациялық коллекторды реконструкциялау" объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,2728 гектар жер учаскесі, ұзындығы 274 м;

26. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4794 гектар, по объекту: водопровод по проспекту Кобыланды Батыра, 24 до улицы Каирбекова, 351, протяженность 0,4794 км.
27. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4440 гектар, по объекту: водопровод по улице Гоголя в границах улицы Сьянова-проспекта Абая (Гоголя, 62), протяженность 0,4440 км.
28. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4270 гектар, по объекту: водопровод по улице 5 Апреля в границах улицы Гоголя-проспекта Аль-Фараби, протяженность 0,4270 км.
29. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 1,4350 гектар, по объекту: самотечный канализационный коллектор по улице Узкоколейной от Узкоколейной 35-до Поповича-за гаржным обществом-Курганская-Л.Чайкиной (бывш.Спирт завод), протяженность 1,4350 км.
30. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,2630 гектар, по объекту: самотечная канализация детского сада № 15 по улице Амангельды, 50, протяженность 0,2630 км.
31. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4110 гектар, по объекту: "Реконструкция внутриканальных сетей водоотведения в границах улицы Рабочая, 166 – улицы Шипина, в г. Костанай", протяженностью 425 м.
32. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4639 гектар, по объекту: "Реконструкция внутриканальных сетей водоснабжения в границах улицы Генерала Арстанбекова (м-н Березка)-мкр.7, дом 21 в г.Костанай", протяженностью 470 м.
33. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,4240 гектар, по объекту: "Реконструкция самотечного коллектора по улице Бородина в границах проспекта Назарбаева, 166 – улицы Шипина, в г.Костанай", протяженностью 426 м.
34. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,5863 гектар, по объекту: "Реконструкция внутриквартальных сетей водоотведения в границах улицы Урицкого – улицы Пушкина-улицы Майлина-улицы Тәуелсіздік.
35. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,6035 гектар, по объекту: "Реконструкция сети водоснабжения по улице Тәуелсіздік в границах улицы Баймагамбетова-улицы Летунова, в г.Костанай", протяженностью 603 м.
36. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,2728 гектар, по объекту: "Реконструкция самотечного канализационного коллектора по улице Гоголя в границах улицы Темирбаева-улицы Майлина, в г.Костанай", протяженностью 274 м.

37. "Қостанай қаласындағы Набережная көшесі – Сьянов көшесі шекараларында Амангелді көшесі бойындағы өздігінен ағатын канализациялық коллекторды реконструкциялау" объектісі бойынша, Қостанай қаласы мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,1539 гектар жер учаскесі, ұзындығы 150 м.

37. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,1539 гектар, по объекту: "Реконструкция самотечного канализационного коллектора по улице Амангельды в границах улиы Набережная-улицы Сьянова, в г.Костанай", протяженностью 150 м.