Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 268 "Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 6 наурыздағы № 294 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 268 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Новоселов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 293,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 256,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 128,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33 863,5 мың теңге;
2) шығындар – 42 848,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 554,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 554,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 268 "О бюджете Новоселовского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 6 марта 2025 года № 294
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Новоселовского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 268 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 293,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 256,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 128,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33 863,5 тысяч тенге;
2) затраты – 42 848,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 554,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 554,9 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.