Меңдіқара ауданы әкімінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 4 "Меңдіқара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімінің 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 сәуірде № 10428-10 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меңдіқара ауданы әкімінің "Меңдіқара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 12 қазандағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9494 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. № 612 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қызылту ауылы.
Учаскенің орналасқан жері: Меңдіқара ауданы, Қызылту ауылы, Алтынсарин көшесі, құрылыс 9/2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты".";
19-тармақ алынып тасталсын;
23-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"23. № 620 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ақсуат ауылы.
Учаскенің орналасқан жері: Меңдіқара ауданы, Ақсуат ауылы, Ақсуат көшесі, үй 55, пәтер 1";
34, 35-тармақтары алынып тасталсын;
36-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36. № 635 сайлау учаскесі
Шекаралары: Көктерек ауылы.
Учаскенің орналасқан жері: Меңдіқара ауданы, Көктерек ауылы, А. Дощанов көшесі, құрылыс 2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты";
44-тармақ алынып тасталсын.
2. "Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Меңдіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Меңдіқара ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А. Каратаев
Келісілді
Меңдіқара ауданының аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Мендыкаринского района от 12 октября 2020 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Мендыкаринского района"
Решение акима Мендыкаринского района Костанайской области от 16 апреля 2025 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 17 апреля 2025 года № 10428-10
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мендыкаринского района "Об образовании избирательных участков на территории Мендыкаринского района" от 12 октября 2020 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9494) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Избирательный участок № 612
Границы: села Кызылту.
Местонахождение участка: Мендыкаринский район, село Кызылту, улица Алтынсарин, строение 9/2, здание государственного учреждения "Отдел образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области".";
пункт 19 исключить;
пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Избирательный участок № 620
Границы: села Ақсуат.
Местонахождение участка: Мендыкаринский район, село Ақсуат, улица Ақсуат, дом 55, квартира 1";
пункты 34, 35 исключить;
пункт 36 изложить в новой редакции:
"36. Избирательный участок № 635
Границы: села Коктерек.
Местонахождение участка: Мендыкаринский район, село Коктерек, улица А. Дощанов, строение 2, здание государственного учреждения "Отдел образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области".";
пункт 44 исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мендыкаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Мендыкаринского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Мендыкаринского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района А. Каратаев
Согласовано
Территориальная избирательная комиссия
Мендыкаринского района