Науырзым ауданы Буревестник ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 170 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Буревестник ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 270747,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23982,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 246765,0 мың теңге;
2) шығындар – 299016,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -28269,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28269,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 28269,3 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 17.02.2025 № 184 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете села Буревестник Наурзумского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 января 2025 года № 170.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2025-2027 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 270747,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23982,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 246765,0 тысяч тенге;
2) затраты – 299016,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -28269,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28269,3 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28269,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17.02.2025 № 184 (вводится в действие с 01.01.2025).

2. Буревестник ауылының бюджетінде 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 9016,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 05 қаңтардағы
№ 170 шешіміне
1-қосымша
Буревестник ауылының 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 17.02.2025 № 184 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Учесть, что в бюджете села Буревестник предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 9016,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 05 января 2025 года
№ 170
Бюджет села Буревестник на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17.02.2025 № 184 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы