Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 255 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 14 ақпандағы № 284 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 255 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының Урожайное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 793,0 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер – 14 977,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 816,0 мың теңге;
2) шығындар - 35 637,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге – оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 844,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 844,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 12 844,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 255 "О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 14 февраля 2025 года № 284
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 255 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Урожайное Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 793,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 977,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 816,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 637,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 844,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 844,8 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 844,8 тысячи тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение
к решению маслихата