Павлодар қаласы әкімінің міндетін атқарушысының 2024 жылғы 18 қарашадағы "Павлодар қаласының және Павлодар қаласы елді мекендерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2025 жылғы 26 ақпандағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайдың толық жойылуына байланысты Павлодар қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Павлодар қаласының және Павлодар қаласы елді мекендерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Павлодар қаласы әкімінің міндетін атқарушысының 2024 жылғы 18 қарашадағы № 9 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 202909 болып тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Д. Амановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х. Хабылбеков

О признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима города Павлодара от 18 ноября 2024 года № 9 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодара и населенных пунктов города Павлодара"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 26 февраля 2025 года № 7
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и в связи с полной ликвидацией чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима города Павлодара "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодара и населенных пунктов города Павлодара" № 9 от 18 ноября 2024 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 202909).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Аманова А. Д.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Х. Хабылбеков