Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 174/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 187/30 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 174/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 71162 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5357 мың теңге;
трансферттер түсімі - 65805 мың теңге;
2) шығындар - 74116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2954;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2954.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының өрағасы Ж. Ташенев
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2025
жылғы 18 наурыздағы
№ 187/30 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024
жылғы 26 желтоқсандағы
№ 174/28 шешіміне
1-қосымша
Жолболды ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 174/28 "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18 марта 2025 года № 187/30
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 174/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 71162 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -5357 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 65805 тысяч тенге;
2) затраты - 74116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2954;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2954.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 18 марта 2025 года № 187/30
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата от 26
декабря 2024 года № 174/28
Бюджет Жолболдинского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5