Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 261/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 298/32 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 261/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияға жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-косымшаларға сәйкес соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42278,0 мың тенге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4525,0 мың тенге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 37753,0 мың теңге;
2) шығындар – 43279,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1001,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1001,1 мың тенге".

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 261/28 "О бюджете Кундыкольского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 17 апреля 2025 года № 298/32
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 261/28 "О бюджете Кундыкольского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие измения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кундыкольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 42278,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4525,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 37753,0 тысяч тенге;
2) затраты 43279,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 1001,1 тысячи тенге;
6) ффинансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1001,1 тысячи тенге".