Май ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май ауданы әкімінің 2025 жылғы 4 наурыздағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабы 2 тармағы 4 тармақшасына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май ауданы әкімінің 29 қаңтар 2025 жылғы № 1-ші "Май ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы "Май ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 4 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сатиев

О признании утратившим силу решения акима Майского района
Решение акима Майского района Павлодарской области от 4 марта 2025 года № 2
В соответствии со статьей 46 п.2 п.п.4 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Майского района от 29 января 2025 года № 1 "О внесении дополнений в решение акима Майского района от 29 ноября 2018 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Майского района"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Сатиев