Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 30/264 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/232 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 576 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113 998 мың теңге;
2) шығындар – 137 000 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 424 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/232 "О бюджете Рождественского cельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 30 апреля 2025 года № 30/264
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/232 "О бюджете Рождественского cельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Рождественского cельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113 998 тысяч тенге;
2) затраты – 137 000 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 424 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 424 тысячи тенге.".