Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 30/266 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/234 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 175 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 164 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 015 мың теңге;
2) шығындар – 115 172 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 997 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 997 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/234 "О бюджете Черноярского cельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 30 апреля 2025 года № 30/266
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/234 "О бюджете Черноярского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Черноярского cельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 175 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 164 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 50 015 тысяч тенге;
2) затраты – 115 172 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 997 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 997 тысяч тенге.".