15-тармақтар мынадай мазмұндағы 6-2) және 6-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"6-2) органикалық өнімді өткізу сатысында Қазақстан Республикасының органикалық өнім өндірісі және айналымы саласындағы заңнамасында белгіленген талаптардың сақталуын мемлекеттік бақылау мен қадағалауды жүзеге асыру;
6-3) ойыншықтардың қауіпсіздігі саласындағы мемлекеттік қадағалауды жүзеге асыру;";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"7-1) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында тергеп-тексеруді жүзеге асыру;";
15-тармақтың 13) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"13) медициналық қалдықтардың адамға және қоршаған ортаға әсер ету дәрежесі бойынша олардың қауіптілік сыныптарын айқындау;";
15-тармақтың 17) және 18) тармақшалары алып тасталсын;
15-тармақтың 24) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"24) медициналық қалдықтардың айналымын реттеуді және бақылауды жүзеге асыру (медициналық қалдықтарды жинау, сақтау, тасымалдау және кәдеге жарату);";
15-тармақтың 26) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"26) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік бақылау мен қадағалауға жататын тамақ өнімін өндіру объектілеріне есептік нөмірлер беру;";
15-тармақтың 28) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"28) жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесінде өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауымен байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуінен болған кәсіптік аурулар және (немесе) улану жағдайларын тергеп-тексеруді жүргізу;";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 28-1) тармақшамен толықтырылсын:
"28-1) кәсіптік аурулар мен улануларды, инфекциялық емес сырқаттанушылықты есепке алуды жүргізу;";
15-тармақтың 29) тармақшасы мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Басқарманың құзыретіне кіретін мәселелер бойынша петицияларды қарау;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкшетау қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері – индекс 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Шәкәрім Құдайбердиев көшесі, 27/1 ғимарат.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қорғалжын аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ, орыс тіліндегі мәтін мынадай редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді:

пункты 15 дополнить подпунктами 6-2) и 6-3) следующего содержания:
"6-2) осуществление государственного контроля и надзора за соблюдением требований, установленных законодательством Республики Казахстан в области производства и оборота органической продукции, на стадии реализации органической продукции;
6-3) осуществление государственного надзора в области безопасности игрушек;";
пункты 15 дополнить подпунктами 7-1) следующего содержания:
"7-1) осуществление расследования в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения;";
подпункты 13) пунктов 15 изложить в следующей редакции:
"13) определение класса опасности медицинских отходов по степени их воздействия на человека и окружающую среду;";
подпункты 17) и 18) пунктов 15 исключить;
подпункты 24) пунктов 15 изложить в следующей редакции:
"24) осуществление регулирования и контроля за обращением медицинских отходов (сбор, хранение, транспортировка и утилизация медицинских отходов);";
подпункты 26) пунктов 15 изложить в следующей редакции:
"26) присвоение учетных номеров объектам производства пищевой продукции, подлежащим государственному контролю и надзору в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения;";
подпункты 28) пунктов 15 изложить в следующей редакции:
"28) проведение расследований случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей либо иных действий по собственной инициативе в интересах работодателя;";
пункты 15 дополнить подпунктами 28-1) следующего содержания:
"28-1) ведение учета профессиональных заболеваний и отравлений, неинфекционной заболеваемости;";
подпункты 29) пунктов 15 дополнить абзацами три следующего содержания:
"петиции по вопросам, входящим в компетенцию Управления;";
в положении республиканского государственного учреждения "Кокшетауское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" утвержденного указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, улица Шакарима Кудайбердиева, здание 27/1.";
в положении республиканского государственного учреждения "Коргалжынское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" утвержденного указанным приказом:
пункт 8, текст на русском языке изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:

"8. Местонахождение юридического лица – индекс 021300, Республика Казахстан, Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Хайретдина Болганбаева, дом 13/2.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қосшы қалалық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері – индекс 010078, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Республика көшесі, 46-құрылыс.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Целиноград аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері – индекс 021800, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Степная көшесі, 27.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алакөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері – индекс 040200, Қазақстан Республикасы, Жетісу облысы, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Төле би көшесі, 185-ғимарат.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Жетісу облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Кербұлақ аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері – индекс 041100, Қазақстан Республикасы, Жетісу облысы, Кербұлақ ауданы, Сарыөзек ауылдық округі, Сарыөзек ауылы, Рысқұлов көшесі, 64-ғимарат, 2-корпус.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақтөбе бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атбасар бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атырау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жамбыл бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңаарқа бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шығыс Қазақстан бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақмола бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарағанды бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қостанай бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қызылорда бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Маңғыстау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Орал бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Павлодар бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Семей бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шымкент бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", республикалық мемлекеттік мекемелердің ережелерінде:

"8. Местонахождение юридического лица – индекс 021300, Республика Казахстан, Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Хайретдина Болганбаева, дом 13/2.";
в положении республиканского государственного учреждения "Косшынское городское Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" утвержденного указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 010078, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Косшы, улица Республика, строение 46.";
в положении республиканского государственного учреждения "Целиноградское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Акмолинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" утвержденного указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 021800, Республика Казахстан, Акмолинская область, Целиноградский район, село Акмол, улица Степная, 27.";
в положении республиканского государственного учреждения "Алакольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" утвержденного указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 040200, Республика Казахстан, область Жетісу, Алакольский район, город Ушарал, улица Төле би, здание 185.";
в положении республиканского государственного учреждения "Кербулакское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Жетісу Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" утвержденного указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 041100, Республика Казахстан, область Жетісу, Кербулакский район, сельский округ Сарыозекский, село Сарыозек, улица Рысқұлов, здание 64, корпус 2.";
в положениях республиканских государственных учреждений "Актюбинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Алматинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Атбасарское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Атырауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Жамбылское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Жана-Аркинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Восточно-Казахстанское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Акмолинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Карагандинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Костанайское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Кызылординское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Мангистауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Уральское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Павлодарское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Семейское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Шымкентское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:

15-тармақтың 6-1) тармақшасы алып тасталсын;
15-тармақ мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында тергеп-тексеруді жүзеге асыру;";
15-тармақтың 13) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"13) медициналық қалдықтардың адамға және қоршаған ортаға әсер ету дәрежесі бойынша олардың қауіптілік сыныптарын айқындау;";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 14-1) және 14-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"14-1) жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесінде өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауымен байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуінен болған кәсіптік аурулар және (немесе) улану жағдайларына тергеп-тексеру жүргізу;
14-2) кәсіптік аурулар мен улануларды, инфекциялық емес сырқаттанушылықты есепке алуды жүргізу;";
15-тармақтың 17) және 18) тармақшалары алып тасталсын;
15-тармақтың 19) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"19) инфекциялық және паразиттік ауруларды эпидемиологиялық бақылауды жүзеге асыру;";
15-тармақтың 23) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"23) медициналық қалдықтардың айналымын реттеуді және бақылауды жүзеге асыру (медициналық қалдықтарды жинау, сақтау, тасымалдау және кәдеге жарату);";
15-тармақтың 26) тармақшасы мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Басқарманың құзыретіне кіретін мәселелер бойынша петицияларды қарау;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Шымкент қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шымкент қаласы Қаратау ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері – индекс 160011, Қазақстан Республикасы, Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Қаражан Әбләзімов көшесі, 24А-ғимарат.".
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің құқықтық қамтамасыз ету басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қабылданған күннен кейін күнтізбелік бес күннің ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

подпункты 6-1) пунктов 15 исключить;
пункты 15 дополнить подпунктами 7-1) следующего содержания:
"7-1) осуществление расследования в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения;";
подпункты 13) пунктов 15 изложить в следующей редакции:
"13) определение класса опасности медицинских отходов по степени их воздействия на человека и окружающую среду;";
пункты 15 дополнить подпунктами 14-1) и 14-2) следующего содержания:
"14-1) проведение расследований случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей либо иных действий по собственной инициативе в интересах работодателя;
14-2) ведение учета профессиональных заболеваний и отравлений, неинфекционной заболеваемости;";
подпункты 17) и 18) пунктов 15 исключить;
подпункты 19) пунктов 15 изложить в следующей редакции:
"19) осуществление эпидемиологического контроля за инфекционными и паразитарными заболеваниями;";
подпункты 23) пунктов 15 изложить в следующей редакции:
"23) осуществление регулирования и контроля за обращением медицинских отходов (сбор, хранение, транспортировка и утилизация медицинских отходов);";
подпункты 26) пунктов 15 дополнить абзацами три следующего содержания:
"петиции по вопросам, входящим в компетенцию Управления;";
в положении республиканского государственного учреждения "Управление контроля санитарно-эпидемиологического контроля Каратауского района города Шымкента Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Шымкента Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" утвержденного указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 160011, Республика Казахстан, город Шымкент, район Аль-Фарабийский, улица Каражан Аблязимов, здание 24А.".
2. Управлению правового обеспечения Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней после дня принятия настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің (бұдан әрі – Комитет) интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың 2-тармағының орындалуын бақылау Комитет төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетінің төрағасы
С. Бейсенова

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее – Комитет).
3. Контроль за исполнением пункта 2 настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
С. Бейсенова