Сұйытылған мұнай газын есепке алу аспаптарының көлемдік көрсеткіштерін жаппай көрсеткіштерге ауыстырудың өңірлік коэффициентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 651 қаулысы
"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармағының 6-4-тармақшасына, "Сұйытылған мұнай газын есепке алу аспаптарының көлемдік көрсеткіштерін жаппай көрсеткіштерге ауыстырудың өңірлік коэффициенттерін есептеу және сұйытылған мұнай газымен жабдықтау жүйелерінің объектілерін пайдалану кезіндегі шығындарды есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2023 жылғы 22 қарашадағы №413 бұйрығына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сұйытылған мұнай газын есепке алу аспаптарының көлемдік көрсеткіштерін Петропавл қаласы үшін жаппай көрсеткіштерге ауыстыру коэффициенті 2.63-ке тең болып бекітілсін.
2. Сұйытылған мұнай газын есепке алу аспаптарының көлемдік көрсеткіштерін жаппай көрсеткіштерге ауыстыру коэффициентінің қолданылу мерзімі үш жылды құрайды.
3. "Петропавл қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" КММ қол қойылған сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде осы қаулыны ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
5. Орындалуын бақылау Петропавл қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Қала әкімі С. Мұхамедиев

Об утверждении регионального коэффициента перевода объемных показателей приборов учета сжиженного нефтяного газа в массовые показатели
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2025 года № 651
В соответствии с подпунктом 6-4 пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстана "О газе и газоснабжении", приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 22 ноября 2023 года №413 "Об утверждении Методики расчета региональных коэффициентов перевода объемных показателей приборов учета сжиженного нефтяного газа в массовые показатели и расчета потерь при эксплуатации объектов систем снабжения сжиженным нефтяным газом" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент перевода объемных показателей приборов учета сжиженного нефтяного газа в массовые показатели для города Петропавловска равным 2.63.
2. Срок действия коэффициента перевода объемных показателей приборов учета сжиженного нефтяного газа в массовые показатели составляет три года.
3. КГУ "Отдел внутренней политики акимата города Петропавловска" в течение пяти рабочих дней с момента подписания опубликовать настоящее постановление в официальных средствах массовой информации.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением возложить на курирующего заместителя акима города Петропавловска.
Аким города С. Мухамедиев