Белгілеу туралы мемлекеттік сервитут
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Гусаковка ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 24 ақпандағы № 6 шешімі
Айыртау аудандық жер комиссиясының 27-ден қорытындысы негізінде "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 1-1) тармақшасына, 43-бабына, 67-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі басшысының орынбасары Д. Т. Серғазиннің 2024 жылғы 14 ақпандағы № 46 бұйрығымен бекітілген жерге орналастыру жобасы, Гусаковка ауылдық округ әкімі ШЕШТІ:
1. "Гусаковка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Береславка ауылының аумағында орналасқан жер учаскесіне Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Береславка ауылында таратушы су құбыры желілеріне қызмет көрсету үшін жалпы ауданы 6,0 га жария сервитут белгіленсін.
2. "Гусаковка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жіберу; Қазақстан Республикасының құқықтық актілерін;
2) ресми жарияланғаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Гусаковка ауылдық округі әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Гусаковка ауылдық округ әкімі С. Оспанов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Гусаковского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2025 года № 6
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, статьей 43, подпунктом 3) пункта 2 статьи 67, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Айыртауской районной земельной комиссии от 27 марта 2024 года № 6, землеустроительного проекта, утвержденного приказом заместителя руководителя коммунального государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области" Сергазина Д.Т. от 14 февраля 2024 года № 46, аким Гусаковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Гусаковского сельского округа" публичный сервитут на земельный участок, расположенный на территории села Береславка Айыртауского района Северо-Казахстанской области общей площадью 6,0 га для обслуживания разводящих водопроводных сетей в селе Береславка Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Гусаковского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение на интернет-ресурсе аппарата акима Гусаковского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области после официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Гусаковского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области С. Оспанов