Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 6 наурыздағы № 26/8 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении стимулирующей надбавки к должностному окладу работников коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области", финансируемых из местного бюджета
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 марта 2025 года № 26/8
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 и действует по 31.12.2025 в соответсвии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

1. Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу тәртібі мен төлеу шарттары Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің айқындалған шешімімен осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы Л. Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының
2025 жылғы 06 наурыздағы
№ 26/8 шешіміне қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылар
№ р/н
Лауазымдардың толық жазылуы (атауы)
Лауазымдық айлықақыға үстемеақы
1
2
3
1.
хатшы
30%
2.
аударма жөніндегі редактор
30%
3.
жүргізуші
50%
4.
қызметтік орын жайларды тазалаушы
30%
5.
қазандық машинисі (от жағушы)
30%

1. Установить стимулирующие надбавки к должностному окладу работников коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области", финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом Жамбылского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и действует по 31 декабря 2025 года.
Председатель маслихата Жамбылского района Л. Топорова
Приложение
к решению маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 06 марта 2025 года № 26/8
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
№ н/п
Расшифровка должностей (наименования)
Надбавка к должностному окладу
1
2
3
1.
секретарь
30%
2.
редактор по переводу
30%
3.
водитель
50%
4.
уборщик служебных помещений
30%
5.
машинист (кочегар) котельной
30%