Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 ақпандағы № 25-2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының төрағасы А. Рахметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2025 жылғы
26 ақпандағы № 25-2 шешіміне
1-қосымша
D блогына (қосалқы персонал) және келесі ұйымдардағы жұмысшыларға (біліктілік разряды) жататын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жұмыскерлердің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
3) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2025 года № 25-2
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом района Магжана Жумабаева согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Магжана Жумабаева А. Рахметова
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 26 февраля 2025 года № 25-2
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников, финансируемых из местного бюджета, относящихся к блоку D (вспомогательный персонал) и рабочим (квалификационный разряд) в следующих организациях:
1) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
2) коммунальное государственное учреждение "Аппарат маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
3) коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
4) коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
5) коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
6) коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
7) коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
8) коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";

9) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
10) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
11) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
12) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
13) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
14) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Аққайың ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

9) коммунальное государственное учреждение "Отдел земельных отношений района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
10) коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
11) коммунальное государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
12) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
13) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
14) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Аққайың района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";

15) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Алтын дән ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
16) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
17) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
18) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

15) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Алтын дән района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
16) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Бәйтерек района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
17) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
18) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";

19) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
20) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
21) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
22) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Мағжан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

19) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
20) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
21) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
22) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Магжан района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";

23) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейское ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
24) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
25) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

23) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Молодогвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
24) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Ноғайбай би района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
25) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";